Konference,
semináře a workshopy

Vytváříme kvalitní vzdělávání pro rozvoj a využití
zobrazovacích technologií a inovací

LightWalker laser ve stomatologii

Použití high-tech dentálního laseru v praxi

1. 4. 2020 - 3. 4. 2020 | LA&HA Institute, Ljubljana, Slovinsko


Zveme Vás intenzivní školení na téma laserové stomatologie

Laser je technologií, která je schopna Vaši praxi posunout na bezkonkurenční high-tech úroveň. Přihlaste se na odborné školení organizované Laser & Health Academy a získejte informace o širokých možnostech využití laseru na měkké a tvrdé tkáně od těch nejpovolanějších.

Moderní laserové technologie nacházejí uplatnění v každodenní dentální praxi: zjistěte jak fungují a proč poskytují efektivní ošetření bez bolesti a s maximálním komfortem pro pacienta i lékaře. Vyberte si z nabídky zákroků a ošetřete pacienta laserem: konzervativní stomatologie, endodoncie, parodontologie, chirurgie, bělení zubů nebo implantologie. Ve všech těchto oblastech je možné laser využít!


Vzhledem k atraktivnosti pro pacienty a malé konkurenci je laser z finančního hlediska jednoznačně návratné zařízení, díky kterému se stanete mimořádným pracovištěm. Nový směr, nová výzva!

 

https://www.laserandhealthacademy.com/en/workshops/5715/lightwalker-in-dentistry/

 

Během intenzivního třídenního workshopu se účastníci seznámí se základní fyzikou laserů a na pokročilé úrovni porozumí interakci laser-tkáň. Praktické sezení pod vedením odborníků na laserovou stomatologii pomůže účastníkům získat přehled o účincích Er: YAG a Nd: YAG na různé tkáně. Prezentace a diskuse jsou vedeny lektory laserové a zdravotnické akademie a budou se zabývat základními principy používání laserů v konkrétních zubních terapiích. Budou diskutovány výhody laserových a laserem podporovaných ošetření a účinky různých nastavení.

Demonstrace v zubní ordinaci předvedou, jak laserová stomatologie funguje v praxi. Workshopy laserové a zdravotnické akademie jsou ideální příležitostí pro zubní lékaře z celého světa k interakci a sdílení zkušeností, nápadů a odborných znalostí v příjemné atmosféře.

Předběžný harmonogram:

První den: (nepovinný - bezplatný den navíc) teoretický přehled základních laserových a laserem podporovaných ošetření a interakcí laser-tkáň.

Druhý den: podrobná prezentace procedur a účinků různých nastavení parametrů, s demonstrací vybraných léčebných postupů

Třetí den: ukázky vybraných chirurgických zákroků Er: YAG a Nd: YAG v prostředí soukromé praxe

 

Využijte zvýhodněný poplatek při registraci přes společnost CAMOSCI. Pro podrobnější informace nás kontaktujte:

CZ: Ing. Barbora Svobodová, +420 558 675 448

SK: Mgr. Marek Žiak, +421 948 270101


Kurzu se budou účastnit i zástupci firmy Camosci.


Registrace

Na probíhající a nebo již přoběhlou akci není možné se registrovat.


Zpět na přehled akcí