Konference,
semináře a workshopy

Vytváříme kvalitní vzdělávání pro rozvoj a využití
zobrazovacích technologií a inovací

Praktický workshop: porovnání intraorálních skenerů

Udělejte si přehled o možnostech intraorálního skenování a vyzkoušejte si skenování prakticky

4. 12. 2020 | Brno


Intraorální skenování již není žádnou novinkou. Stále více praxí nahrazuje úplně, nebo alespoň částečně, analogové otisky digitálními. S produkty, které digitální otiskování umožňují, se ovšem v posledních letech "roztrhl pytel". Jak se vyznat v nabízených možnostech? Jsou už skenery opravdu na takové úrovni, že nastal čas si nějaký pořídit? Vyplatí se to vůbec? Přijďte na náš workshop. Představen Vám bude intraorální skener iTero od Align Technology iOS od NewTom.

Firma Align Technology mění stomatologii stejně, jako změnila ortodoncii s technologií Invisalign. Žádná jiná dentální firma nemá srovnatelné možnosti. Obrat Align Technology je 2,4 miliardy dolarů a jejich růst je 25 % ročně. Firma Align Technology je Apple ve stomatologii. Ročně investuje do vývoje 100 milionů dolarů. iTero je uživatelsky nejjednodušší skener na světě. Není to ovšem jen digitální otiskovač, je to cash machine pro každou středně velkou kliniku se zárukou přímo od výrobce po celou dobu užívání, tudíž s jasně definovatelnou a garantovanou návratností. Navíc nabízí neomezené datové úložiště, jednoduchý přístup k datům a ochranu dat.

Oproti tomu firma NewTom je špičkou v dentální radiologii. V roce 1994 uvedli na trh technologii CBCT, jako první na světě, a dodnes si drží pozici leadera v tomto segmentu. Letos doplnili portfolio o vlastní intraorální skener iOS. Tento skener je rychlý, spolehlivý a levný. V porovnání s konkurenty je nejkompaktnější. Navíc je softwarově plně integrovaný do NNT, programu pro správu 2D a 3D RTG od NewTom.

 

Program kurzu (od 15:00 do 18:00):

  1. Teoretický úvod: porovnání skenerů na trhu, kalkulace návratnosti, analogový versus digitální postup otiskování, co nabízí moderní digitální laboratoř
  2. Praktická část: kompletní postup od skenování po fixaci korunky. Naskenujete nabroušený model, odešlete data do laboratoře, zafixujete korunku. Součástí praktické části workshopu je i exkurze do dentální laboratoře. 

 

Cena kurzu: 950 Kč vč. DPH, v ceně občerstvení a dárek pro každého účastníka - poukaz na výrobu první zubní náhrady v laboratoři Eurozahn ZDARMA!

Dále budou mít účastníci možnost využít nabídku výhodného financování skeneru, kterou pro tuto akci speciálně připravil náš partner Ekorent.



Místo konání

Družstvo Wellness Nové Semilasso - Anglický klub, Palackého třída 3048/124, 61200 Brno


Registrace

Na probíhající a nebo již přoběhlou akci není možné se registrovat.


Zpět na přehled akcí